Припремна настава трећи семестар

Распоред припремне наставе за ванредне ученике и допунске испите (редовних ученика) у трећем семестру (априлскирок) школске 2023/2024. Године од 12.02. до 15.03.2024.

Поштовани ванредни ученици,

Обавештавамо вас о начину одржавања консултација у наредном периоду. Како бисмо вам омогућили приступ настави на ефикасан начин, консултације ће се одржавати ОНЛИНЕ – сваки наставник има свој мејл у табели. Молимо вас да имате на уму да је важно поштовати радно време наших наставника и да се не шаљу мејлови или поруке у касне сате.

По потреби и договору са наставником, имате могућност да дођете у школу. Пратите редовно комуникацију с наставницима како бисте били информисани о датумима и начинима одржавања консултација.

Хвала вам на разумевању и сарадњи

ПРВИ РАЗРЕД

Разредни старешина: Јовановић Т. Мелита

                                        melitajt93@gmail.com

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

12.02. – 15.03.2024.

После подне

Датум и време

Учионица
I Т

ТТ

Основи трговине;

Основе економике трговине

Савић Бранислав

bandza24@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Енглески језик Раниловић Милена

mimaran65@gmail.com

3 12.02.2014. од 16 до 18:30 ONLINE
Т

ТТ

Математика Павловић Јелена

jpavlovicxl@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Српски језик и књижевност Мучибабић Милица

milicadjokic93ns@gmail.com

3 23.02.2024. 16.00-18.30 ONLINE
ТТ Биологија Поповић Валентина

valentinapopovic30@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Физика Костић Маријана

kosticmarijanafizika@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. кад год се јавe ONLINE
ТТ Ликовна култура Шавија Марија

marijasavija@gmail.com

3 23.02. од 14 до 17.30 ONLINE
Т

ТТ

Техника продаје и услуге купцима

Трговинско пословање

Пилиповић Јелена

pilipovicjelena77@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Практична настава Ђукић Александра

saska177@yahoo.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Екологија и заштита животне средине Поповић Валентина

valentinapopovic30@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE

 

 

ДРУГИ РАЗРЕД

Разредни старешина: Небојша Живковић

                                        nebojsazivkovic18121967@gmail.com

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

Часова

12.02. – 15.03.2024.

После подне

Датум и време

Учионица
II Т

ТТ

Српски језик и књижевност Јанковић Љубица

ljubica.jankovic@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Енглески језик Дангубић Маја

majadangubic99@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Математика  Пуповац Далиборка

daliborkapupovac1@gmail.com

3 15.03 од 17.30 ONLINE
ТТ Хемија Митровић М. Весна

vesna.m.mitrovic@gmail.com

3 од 12.02. до 15.03.2024. ONLINE
ТТ Физика Костић Маријана

kosticmarijanafizika@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. кад год се јавe ONLINE
ТТ Историја Росић Нада

rosicnada1@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Пословна информатика Јевтић Сандра

pesut.sandra@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Техника продаје и услуге купцима;

Трговинско пословање

Глигорић А. Весна

vesnag.alexic@gmail.com

3 20.02.2024  од 17-18.30

05.03.2024  од 17-17.45 

ONLINE
Т

ТТ

Економика и организација трговинских предузећа Поповић Љиљана

ljpopovic113@gmail.com

3 14.02.2024. 14:00 – 16:35 ONLINE
Т

ТТ

Практична настава Павловић Татјана

tanjabeograd66@yahoo.com

3 12.02.2024. од 17 – 19.30 ONLINE
Т
ТТ
Психологија потрошача Шалипур Стефан

stefan.salipur@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Пословна економија  Раца Огњен

rdpromo011@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Грађанско васпитање Маринковић Даниела

danielamarinkovic@gmail.com

2 12.02. од 17 до 18.30 ONLINE

 

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

Разредни старешина: Силвана Недељковић

deki4545@gmail.com

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

12.02. – 15.03.2024.

После подне

Датум и време

Учионица
III Т

ТТ

Српски језик и књижевност Белоица Снежана

snezanagubenko@gmail.com

3 19. 2.   16.30- 19.30 ONLINE
Т

ТТ

Енглески језик Јевремовић Сашка

jevremisaska@gmail.com

3 12.02 17.40-20.00 ONLINE
Т

ТТ

Математика Матовић Б. Тамара

gile13tm@gmail.com

3 12.02-15.03. 14.00-20.00 ONLINE
ТТ Познавање робе Узелац Мира

uzelac1955@gmail.com

3 14.02 од 14.00 до 16.30 ONLINE
ТТ Рачуноводство Недељковић Силвана

deki4545@gmail.com

3 од 12.02. до 20.02. после 15 часова ONLINE
ТТ Основи економије Танасковић И. Јелена

jtanaskovic79@gmail.com

3 28.02.2024. 14.00 – 16.30 ONLINE
Т

ТТ

Предузетништво Марчетић Ђурђица

djurdjicamarcetic@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Социологија

Социологија са правима грађана

Марјановић Владимир

vlmarjanovic@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Практична настава Крстић Драгица

dragicakrsticc@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
Т

ТТ

Набавка и физичка дистрибуција

Трговинско пословање

Чубрило Гордана

gordanaacubrilo@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
К Обука у виртуелном предузећу Поповић Љиљана

ljpopovic113@gmail.com

6 14.02.2024. 14:00 – 19:10 ONLINE
К Немачки језик Лукић Ана

lukic.ana86@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
К Комерцијално познавање робе Митровић М. Весна

vesna.m.mitrovic@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Разредни старешина: Светлана Витковић

                                        vitkovic.lana04@gmail.com

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

12.02. – 15.03.2024.

После подне

Датум и време

Учионица
IV ТТ

К

Српски језик и књижевност Јочић Бранка

branka.jocic65@gmail.com

3 29.02.2024. 18.25 – 20.00

14.03.2024. 18.25 – 19.10

ONLINE
ТТ

К

Енглески језик Станковић Иван

ivanstankovic.elt@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ

К

Математика Новичић М. Вера

novicic.vera@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Устав и права грађана Каблар Радмила

anja.kablar@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Рачуноводство Витковић Светлана

vitkovic.lana04@gmail.com

3 19.02.2024. од 19-20

22.02.2024. од 18:30-20

ONLINE
ТТ

К

Маркетинг

Маркетинг у трговини

Поповић Викторија

vikitty04@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Практична настава Јовандић Јасминка

jasminkajovandic@gmail.com

3 19.02.2024. 18:30-20:00

4.03.2024.  18:30-19:10

ONLINE
ТТ Филозофија Аранђеловић Марија

marija.arandjelovic0@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
ТТ Познавање робе Новичић Јулијана

julijanapanic@yahoo.com

3 12.02.2024  18.30-19.15

14.02.2024. 18.30-20.00

ONLINE
ТТ Национална економија Божић Славица

slavica.trg@gmail.com

3 22.2. од 17.20 ONLINE
ТТ

К

Трговинско пословање Цонић Јелена

jelenaconic1975@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
К Немачки језик Лукић Ана

lukic.ana86@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE
К Обука у виртуелном предузећу Костић Зорица

lolakostic@gmail.com

6 19.02.2024. од 14:00

4.03.2024.  од 14:00

ONLINE
К Статистика Марјановић Марија

marijamarjanovic1@gmail.com

3 14.02. од 16:30 ONLINE

 

СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈА

Разредни старешина: Марица Кнежевић

                                        maricaknezevic@gmail.com

 

Предмет Наставник Број часова 12.02. – 15.03.2024.

Дан/Време

Учионица
Практична настава Павловић Татјана

tanjabeograd66@yahoo.com

3 12.02.2024. од 17 – 19.30 ONLINE
Пословно комуницирање Муждека Милена

milenamuzdeka@gmail.com

3 12.02.2024. од 14 до 16.30 ONLINE
Енглески језик Станковић Иван

ivanstankovic.elt@gmail.com

3 12.02-15.03.2024. ONLINE

Објављено 9 фебруара, 2024