Ритам радног дана

У Школи је настава организована у две смене:

  • прва смена – одељења 1/2 – 1/11 и 3/2 – 3/11
  • друга смена – одељења 1/1, 2/1 – 2/11, 3/1 и 4/1 – 4/7

У првој смени у Школи је присутно 20 одељења, и у другој 20 одељења. У обе смене се организују допунска и додатна настава, слободне активности ученика и припремна настава за ванредне ученике. Настава физичког васпитања организована је у спортском центру Ташмајдан.

Rаспоред допунске, додатне и секција 2019/2020 – преузми

Распоред звоњења

Час Прва смена Друга смена
1. 08:00 – 08:45 14:00 – 14:45
2. 08:50 – 09:35 14:50 – 15:35
3. 09:50 – 10:35 15:50 – 16:35
4. 10:40 – 11:25 16:40 – 17:25
5. 11:35 – 12:20 17:35 – 18:20
6. 12:25 – 13:10 18:25 – 19:10
7. 13:15 – 14:00 19:15 – 20:00

Време пријема родитеља и разредна старешинства за школску 2019/2020. годину

Број Презиме и име Одељенски старешина Дан Време Смена
1. Аломеровић Лејлија среда 14.00-14.45
2. Белоица Губенко Снежана II/10 уторак 2. час II,IV
3. Божић Славица II/1 понедељак 6. час II,IV
4. Брајер Весна среда 4. час II,IV
5. Витаљић Марија I/6 уторак 4. час I, III
6. Витковић Светлана понедељак 3. час I, III
7. Вукмирица Ивана I/10 уторак 5. час I, III
8. Вулин Сања петак 4. час I, III
9. Глигорић Алексић Весна II/9 уторак 5. час II,IV
10. Глишић Соња уторак 4. час II,IV
11. Димитријевић Јелена понедељак 3. час II,IV
12. Димитријевић Маријан II/7 четвртак 4. час II,IV
13. Драговић Драгана четвртак 4. час I, III
14. Ђукић Александра петак 5. час II,IV
15. Ђурђевић Ружица четвртак 4. час II,IV
16. Жебељан Гордана IV/6 четвртак 4. час II,IV
17. Живковић Небојша понедељак 13.15-14.00 /
18. Живојиновић Јелена I/3 среда 3. час I, III
19. Здравковић Радмила IV/1 уторак 4. час II,IV
20. Ивковић Дубравка четвртак 4. час II,IV
21. Илић-Бенке Звездан уторак 2. час II,IV
22. Јаблан Драгана понедељак 4. час I, III
23. Јанков Весна понедељак 13,15:14,00
24. Јанковић Љубица I/4 четвртак 4. час I, III
25. Jевремовић Сашка I/9 петак 5. час I, III
26. Јевремовић Урош III/7 понедељак 3. час I, III
27. Јевтић Сандра III/1 уторак 4. час II,IV
28. Јовандић Јасминка IV/2 петак 3. час II,IV
29. Јовановић Тамара (Трифуновић  Сузана) I/8 понедељак 4. час I, III
30. Јовичић Драгољуб среда 5. час II,IV
31. Јокић Милија четвртак 3. час I, III
32. Јочић Бранка уторак 6. час I, III
33. Каблар Радмила понедељак 3. час II,IV
34. Кнежевић  Марица уторак 4. час II,IV
35. Костић Зорица понедељак 4. час I, III
36. Крстић Драгица III/4 четвртак 4. час I, III
37. Лукић  Ана IV/7 петак 4. час II,IV
38. Љубоја Милица четвртак 11-12 „ТАШ“
39. Малатестинић Марина четвртак 3. час I, III
40. Бојовић Алекса II/11 уторак 3. час II,IV
41. Марјановић Владимир IV/3 четвртак 2. час I, III
42. Марјановић Марија III/6 среда 4. час I, III
43. Марчетић Ђурђица III/9 среда 3. час I, III
44. Матовић-Баловић Тамара четвртак 5.час I, III
45. Мачар Весна среда 4. час II,IV
46. Милетић Јасмина четвртак 4. час II,IV
47. Митровић Весна 2/6 среда 5. час I, III
48. Мрваљевић Огњен уторак 13.15-14.00
49. Мркић Јелена петак 4. час I, III
50. Муждека Милена III/2 уторак 13.15-14.00
51. Недељковић Силвана понедељак 4. час II,IV
52. Новаковић Душанка среда 6. час II,IV
53. Новичић Јулијана II/8 четвртак 4. час I, III
54. Новичић Митрић Вера среда 4. час I, III
55. Оцокољић Аида понедељак 3. час II,IV
56. Павићевић Татјана четвртак 4. час II,IV
57. Павловић Јелена I/1 уторак 6. час II,IV
58. Павловић Татјана среда 13.15-14.00
59. Перовић Дијана среда 2. час I, III
60. Петровић Стефан III/8 петак 4. час I, III
61. Пешић Катарина IV/4 петак 3. час II,IV
62. Поповић Андрија среда 5. час I, III
63. Поповић Валентина II/5 среда 5. час II,IV
64. Поповић Викторија III/3 среда 3. час I, III
65. Поповић Љиљана II/4 петак 3. час II,IV
66. Раниловић Милена уторак 2. час II,IV
67. Раца Огњен II/10 петак 5. час I, III
68. Ристић Бисерка четвртак 3. час I, III
69. Росић Нада петак 4. час II,IV
70. Савић  Бранислав четвртак 3. час II,IV
71. Стаменковић Александра I/11 четвртак 5. час I, III
72. Станишић Срђана понедељак 2. час II,IV
73. Станковић Иван III/5 четвртак 4. час I, III
74. Станојевић Дамјан понедељак 3. час I, III
75. Старчевић Марија I/5 петак 5. час I, III
76. Стојановић Алeксандар уторак 4. час II,IV
77. Стојнић Грличков Снежана понедељак 5. час I, III
78. Теодоровић Љиљана уторак 3. час II,IV
79. Тешић Александра понедељак 13.15-14.00
80. Тома Маја II/3 среда 5. час II,IV
81. Томашевић Душица III/11 уторак 13.15-14.00
82. Тончев Јовановић Мелита I/2 среда 3. час I, III
83. Ћудић Биљана среда 3. час II,IV
84. Ћурдић  Јелена II/2 петак 5. час II,IV
85. Узелац  Мира среда 2. час I, III
86. Цонић Јелена I/7 уторак 3. час I, III
87. Чубрило Гордана IV/5 среда 4. час II,IV
88. Џанић Игор понедељак 13.15-14.00
89. Шалипур Стефан понедељак 4. час I, III
90. Шобајић Марија уторак 3. час II,IV