Стручна већа

У припреми за школску 2021/2022. годину

Српски језик и књижевност

  • Јочић Бранка
  • Белоица Губенко Снежана
  • Оцокољић Аида
  • Ранковић Николић Јелена
  • Станишић Срђана
  • Јанковић Љубица
  • Живојиновић Јелена

Страни језик

  • Драговић Драгана
  • Раниловић Милена
  • Станковић Иван
  • Јевремовић Сашка
  • Шобајић Марија
  • Лукић Ана
  • Сушић Ивана

Математика, информатика, рачунарство

  • Новичић Митрић Вера
  • Матовић Б. Тамара
  • Јаблан Драгана
  • Поповић Андрија
  • Пуповац Далиборка
  • Павловић Јелена
  • Ковач Мирјана

Друштвене науке

  • Перовић Дијана
  • Росић Нада
  • Витаљић Марија
  • Брајер Весна
  • Каблар Радмила
  • Марјановић Владимир
  • Малатестинић Марина
  • Јокић Милија
  • Илић Бенке Звездан
  • Станојевић Дамјан
  • Аломеровић Хубанић Лејлија
  • Шалипур Стефан

Природне науке

  • Костић Маријана
  • Узелац Мира
  • Поповић Валентина
  • Митровић Весна
  • Новичић Јулијана

Економска група предмета и практична настава

  • Јанков Весна
  • Павићевић Татјана
  • Павловић Татјана
  • Костић Зорица
  • Муждека Милена
  • Божић Славица
  • Ћурдић Јелена
  • Жебељан Гордана
  • Витковић Светлана
  • Глишић Соња
  • Цонић Јелена
  • Чубрило Гордана
  • Марјановић Марија
  • Крстић Драгица
  • Ђукић Александра
  • Јовандић Јасминка
  • Недељковић Силвана
  • Кнежевић Марица
  • Димитријевић Маријан
  • Пецикоза Марина
  • Савић Бранислав
  • Јовановић Тамара
  • Марчетић Ђурђица
  • Јевремовић Урош
  • Глигорић Алексић Весна
  • Раца Огњен
  • Бојовић Алекса
  • Старчевић Марија
  • Поповић Љиљана
  • Јовановић Тончев Мелита
  • Пилиповић Јелена
  • Руњић Јелена
  • Вукмирица Ивана
  • Јевтић Сандра
  • Трифуновић Сузана
  • Столески Љиљана

Физичко васпитање

  • Томашевић Душица
  • Живковић Небојша
  • Џанић Игор
  • Мрваљевић Огњен
  • Љубоја Милица
  • Тешић Александра

Аранжерска група предмета

  • Здравковић Радмила
  • Стојановић Александар
  • Јовановић Гордана
  • Јовичић Драгољуб
  • Теодоровић Љиљана
  • Мркић Јелена
  • Новаковић Душанка