Вождовачки сајам образовања – Путоказ

Сајaм образовања под називом  „Вождовачки сајам образовања – Путоказ“  организовао се у среду 01.03.2023.год. у Установи „Вождовачки центар – Шумице“ у Устаничкој 125/1 од 10h до 16h.

Преко 40 средњих школа са територије Београда представило се посетиоцима својим програмом, радом и информацијама шта их чека у школи и шта ће моћи да раде када је заврше. Сајам је отворила чланица Већа Градске општине Вождовац, задужена за школство, Бојана Јакшић.

Нашу школу представили су наставници Јелена Пилиповић, Ђурђица Марчетић, Далиборка Пуповац и Јулијана Новичић и ученици одељења 2/1, Ива Свилар и Јована Николић, одељења  2/9,  Елвира Догани и одељења 1/4, Анастасија Мијајловић.

Поред штампаних материјала презентацију наше школе обогатили смо видео материјалима, мини виртуелним предузећем и радовима ученика. Наш штанд је посебно украшавао рад ученика смера аранжер у трговини. Рад су осмислиле и направиле ученице Ива Свилар и Јована Николић уз помоћ наставника Александра Стојановић.

Сајам је посетио велики број будућих средњошколаца који су имали прилике да уживају у богатом програму.

Објављено 3 марта, 2023