Учешће на сајму образовања

На територији општине Вождовац, у установи „Вождовачки центар – Шумицеˮ
дана 19.6.2021. године организован је Сајам образовања – „Путоказ за вождовачке основцеˮ. На Сајму се представило око 30 средњих школа и гимназија међу којима је била и наша, „Трговача школаˮ. Поред професора, Јелене Ћурдић, Сандре Јевтић, Јулијане Новичић и Дејане Ћалић, нашу школу предтавили су и ученици треће године: Андреј Костадиновић, Урош Прентовић и Алекса Ђоловић, који су својим будућим другарима пренели утиске и упутили их у бенефите које нуди школовање у „Трговачкој школиˮ.

Поред преношења сопствених искустава, представници наше школе заинтересованим будућим ученицима приказивали су презентацију школе и видео материјале о њеном историјату и дуалном образовању, успесима и наградама које су постигли наши ученици, а подељени су и флајери са додатним информацијама. Штанд наше школе посетио је и заменик председника општине Вождовац, Слободан Симоновић, који је у суперлативима описао рад наставника и ученика у време комбиноване наставе.

Објављено 21 јуна, 2021