Такмичење студија случаја

На такмичењу решавања студиије случаја у компанији „Ваш дом“

ученици су имали прилику да презентују своје идеје и решења на тему: „Менамент у компанији за намештај“ на Универзитету Сингидунум. Учествовало је 16 тимова из многих школа. Циљ такмичења је био да се ученици упознају са појмом менаџмента, развијају креативност и да се нађу у улози доносиоца одлука.

На такмичењу су учествовали и наши ученици из одељења III/6 : Сара Шимандли, Марко Дракулић и Надежда Халар.

Ученици су дали предлоге за решавање задатка такмичења, презентовали и одбранили презентацију на самом такмичењу. Једно ново искуство за њих, као и за ученике-такмичаре из других школа. Они су имали  могућност да усвоје нова знања, технике и вештине из области менџмента. Све похвале за уложени труд и рад наших ученика. На жалост, тим из наше школе се није пласирао међу прве три екипе. Честитке  свим учесницима, победницима и организаторима на добро организованом такмичењу.

Јелена Руњић, наставник економске групе предмета.

Објављено 4 априла, 2022