Такмичење трговинско пословање

Републичко такмичење из трговинског пословања и практичне наставе

за школску 2021/22. годну је одржано у Економско-трговинској школи у Пожаревцу 1. и 2. априла 2022. год.
Нашу школу су представљале Марић Јелисавета и Ћурћић Тијана, ученице одељења 4/4. Ученице су водиле и припремале Јасминка Јовандић и Гордана Чубрило, наставнице трговинског пословања и практичне наставе.

У појединачном рангирању ученица Марић Јелисавета је освојила четврто место. Ћурчић Тијана је била на осмом месту. У екипном рангу смо освојили четврто место.
Прво место су освојили ученици Трговинско-угоститељске школе из Лесковца. Поносимо се својим учешћем на овом такмичењу, показали смо тимски дух, ентузијазам и посвећеност повереном задатку. Посебно смо поносни на своје ученице које су показале висок степен дружељубивости емоционалности и комуникативности.

Објављено 7 априла, 2022