Школска слава Свети Сава

Поводом обележавања школске славе Светог Саве дана 27.01.2023. године у нашој школи одржала се свечана академија. Након што је свештеник благословио и честитао славу, директорка Мира Лекић поздравила је све присутне. Уследио је програм који су  заједно са наставницама српског језика и књижевности Дејаном Ћалић и Милицом Мучибабић, припремили ученици: Александра Вујиновић, Марина Антонић, Снежана Лалић (одељење 1/8), Јована Радошевић, Никола Јоксимовић (одељење 3/2), Милан Кузмановић (одељење 3/3), Теодора Гајић (3/9) и Марина Пашајлић (одељење 3/8).

У сарадњи са нашим ученицима, наступали су и ученици из балетксе школе „Лујо Давичоˮ, који су својим наступом употпунили ову свечаност. Сви гости, наставници, ученици и остала публика били су видно одушевљени. Задовољни изведбом и атомосфером, ученици, професори и гости понеће дивне успомене на овај дан.

Објављено 28 јануара, 2023