Сајам виртуелних предузећа

Предузеће „Peace sport“ одељења 3-7 узело је учешће на Сајму виртуелних предузећа који се ове године одржавао у Пироту од 26.04. до 28.04.2023. године.

Виртуелно предузеће „Peace sport“  представљали су ученици :

1. Маша Марјановић
  2. Марина Младеновић и
  3. Станко Цакић

заједно са  наставницом Обуке у ВПД Горданом Жебељан.

У припремним пословима за сајам учешће су узели сви ученици и свако је дао свој допринос.

Ученик Илија Миљевић је уз помоћ ученице Ане Цигановић снимао рекламу, ученици Станко Цакић и Марина Младеновић радили презентацију предузећа и каталог, ученица Маша Марјановић графички дизајн за постере, флајере и визит карте а ученица Милица Бугарин је уз помоћ осталих ученика правила наочаре које смо на сајму поклањали као рекламни материјал.

Сајам није био такмичарског, већ ревијалног  карактера  али је наш штанд био веома посећен и остварен је велики промет.

Били смо веома запажени и препознатљиви по нашим креаторским наочарима названим „Peace наочаре“, као и по маскоти.

Маскота нашег ВПД био је голуб којег су нам израдили ученици аранжери са својим наставницима  и представљала је симбол мира, што је у складу са називом нашег предузећа.

За затварање сајма, приликом групног фотографисања испред Економске школе у Пироту, набавили смо  белог голуба писмоношу  а наш ученик га је пустио да полети.

Тиме смо са овог сајма послали поруку мира.

Захваљујемо свима који су нам пружили подршку и помоћ у набављању реквизита и идејама за опремање штанда, прикупљању картона за израду наших наочара, техничкој као и свакој другој подршци.

Видео презентација ВПД

Додела захвалница

Гордана Жебељан, наставник економске групе предмета

Објављено 9 маја, 2023