Сајам образовања Звездара

Градска општина Звездара је за ученике основних школа организовала Сајам образовања

који је одржан у Београдској академији пословних и уметничких струковних студија.

Велика посећеност овогодишњег Сајма образовања говори о зрелости младих у одлучивању и избору професије којом ће се бавити у будућности.

Ученици основних школа са Звездаре који су посетили Сајам рекли су да им пуно значи што су имали прилику да се на једном месту упознају са школама у којима желе да наставе школовање, јер су имали прилику да у директном контакту са представницима школа добију све информације које их занимају.

Трговачку школу су представљали наставници Ана Лукић и Сандра Јевтић, а од од ученика Јована Николић и Ива Свилар, ученице 3-1 одељења са смера Аранжер у трговини. Наша школа се представила презентацијом о дуалном образовању, бодовном скалом  за упис у први разред ,флајерима i QR кодом који је водио заинтересоване ученике и њихове родитеље до сајта школе на коме се налазе све потребне информације за упис ученика у први разред.

На овогодишњем Сајму образовања на Звездари учествовале су 32 београдске државне и приватне средње школе.

Сандра Јевтић

11.04.2024. год