Сајам образовања Путоказ

Градска општина Вождовац традиционално је организовала „Вождовачки сајам образовања-Путоказ“ како би помогла у одлуци коју средњу школу или гимназију ђаци осмих разреда да одаберу за себе.

На њему су се окупили ученици и наставници из београдских школа са којима су мали матуранти разговарали о свему што их интересује и добили информације о томе шта их чека у школи и шта ће моћи да раде када је заврше.

Сајам се одржаo у петак, 15. марта, од 10.00 до 15.00 часова у Установи „Вождовачки центар – Шумице“ (Устаничка 125/1).

На сајму се представила и наша Трговачка школа, са следећим наставницима и ученицима: Сандра Јевтић, Ана Лукић и Ђурђица Марчетић као и ученици Јана Јанковић, Јована Војновић, Уна Јевтовић, Андреа Зафировић, Анђела Марковић и Јована Дељанин.

Представили смо се промотивним материјалима попут флајера, видео – презентацијом и пропратним материјалима попут дрвцета – модела који су аранжирали наши ученици са својим професором. Обавили смо доста усмених разговора како са ученицима тако и са

њиховим родитељима, везано за смерове који постоје у нашој школи и о броју бодова неопходним за упис у први разред.

Сандра Jевтић

Београд, 18.03.2024.год