Промоције Трговачке школе

Извештај са промоције Трговачке школе у Основној школи „Стеван Дукић“ одржане 08.04.2024. године

Промоција Трговачке школе одржана је 08.04.2024. године у Основној школи „Стеван Дукић“ са циљем поспешивања сарадње са основним школама из Београда. Анализирајући податке о уписаним ученицима у нашу школу и разменом информација са психологом школе Станом Будурић, констатовано је да постоје ученици који су заинтересовани за похађање наше школе/за образовне профиле у нашој школи.

Промоција је осмишљена и реализована у три дела: видео презентација са основним информацијама о школи, аудио-визуелна презентација дуалног образовања – образовни профил трговац и такмичарски део у виду квиза за два тима од по три ученика.

Присутни ученици имали су могућност да током промоције поставе додатна питања и да изнесу своје утиске о догађају. Такође су упућени да посете сајт школе и друштвене мреже са разноврсним садржајима о нашој школи. Планирано је да се сарадња настави и са другим видовима активности за ученике.

На крају промоције, ученицима је подељен промотивни материјал о Трговачкој школи.

Организатор/реализатор промоције,

Марица Кнежевић