Modern Business Challenge

Извештај о учешћу ученика 03.02.2023. у такмичарском квизу

„Modern Business Challenge“ у организацији Високе школе модерног бизниса.

Ученици одељења 4/2 – Ања Јовановић, Валентина Вукобратовић, Бојана Марковић и одељења 4/3 – Богдана Андрић и Миња Живковић, Никола Вујиновић, учествовали су 03.02.2023. године у квизу такмичарског карактера. Догађај је организован у просторијама Високе школе модерног бизниса у Београду. Квиз је намењен ученицима четвртог разреда и ученици су имали прилику да покажу знање из области опште културе, маркетинга и предузетништва. Путем занимљивих и изазовних игара као што су асоцијације, спајање познатих слогана са компанијама које их користе, препознавање брендова и градова на основу парцијалних фотографија и др.

Ученици су имали прилику да се друже и размене искуства са вршњацима из других средњих школа из целе Србије.

Ученике су током догађаја пропратиле психолог школе Милица Сретић Танасијевић и наставник економске групе предмета Марица Кнежевић.

Објављено 9 фебруара, 2023