Modern Business Challenge

Традиционално такмичење за ученике средњих школа “Modern Business Challenge” одржано је у петак, 15.03.2024. године у просторијама Високе школе модерног бизниса у Београду. Ученици средњих школа из Србије имали су прилику да покажу знање из области менаџмента, маркетинга, бизниса и опште културе решавајући изазове попут препознавања слогана, брендова и реклама, игре спојница и асоцијација.

Нашу школу представљао је тим од три ученика одељења 3/7: Марко Милановић, Марко Јулоски и Вељко Аничић. Ученици су заједно наступили на квизу, а учешћем у квизу подстакнута је креативност и предузимљивост.

Ученицима се посебно допало што је такмичењем обухваћено познавање различитих индустрија, попут филмске, музичке и спортске.

Школа је за учешће у овом догађају добила захвалницу за учешће.

Извештај саставила,

Марица Кнежевић