Европска недеља новца

Европска недеља новца у  Трговачкој школи

Трговачка школа, се придружила великом броју школа које поводом Европске недеље новца 11.04.-15.04.2022.године,одржавају низ активности на ову тему.

Топлу добродошлицу Удружењу банака Србије п.у. пожелела је директорка школе Мира Лекић.

Отварање oвог догађаја започето је са предавањем Удружења банака Србије п.у. Они су на овај начин желели да приближе улогу њихове организације као и већину стручних делатности које су везане за ову институцију. Ученици су стекли нова знања и добили опсежнију перцепцију о новцу и овој институцији.

У наставку предавања је  била организована радионица у којој су и учествовали ученици II-2, II-7, II-6 одељења, који су показали завидно знање.

На обострано задовољство Удружење банака а.п. је упутило позив школи и ученицима да буду њихови гости.

Објављено 13 априла, 2022