ЦЕПОРА – радионице за младе

Сарадњу са Центром за позитиван развој деце и омладине – ЦЕПОРАостварујемо већ извесно време на обострано задовољство, а ове јесени имали смо прилику да нашим ученицима пружимо могућност да дискутују на неке нове, за њихов узраст, актуелне теме.
У петак, 14.10.2022., организовано је извођење радионице „Не говору мржње“ за 19 ученика из првих разреда и радионице „Или возиш или пијеш“ за 22 ученика из трећих разреда. Потом је и у уторак 18.10.2022. организовано извођење радионице „Родна равноправност“ за 22 ученика из других разреда и радионице „Или возиш или пијеш“ за 13 ученика четвртих разреда.

Радионице су се изводиле у просторијама библиотеке уз надзор стручних сарадника-библиотекара и психолога школе. Ученици су били веома задовољни квалитетом радионица које су их на занимљив и интерактиван начин покренуле на размишљање и дискусију на наведене теме. Исказали су интересовање и потребу за новим темама, па се наша сарадња са организацијом ЦЕПОРА наставља и у будућности.

Објављено 11 новембра, 2022