8. Сајам каријерног вођења и саветовања

Београдска отворена школа организовала je 8. Сајам каријерног вођења и саветовања

Нашу школу представљале су Марица Кнежевић и Јулијана Новичић. За разлику од претходних година поред школских тимова за каријерно вођење и саветовање, Сајам је окупио и представнике организације цивилног друштва и канцеларије за младе. Представљено је 15 програма и активности у оквиру каријерног вођења и саветовања.

Наша школа је представила програм Тима за каријерно вођење и саветовање и разноврсност реализованих активности у школској 2021. /2022. години. Присутни су се упознали са нашим најважнијим резултатима које смо постигли у циљу унапређивања вештина запошљивости младих. Фокус је  био рад и саветовање младих из осетљивих друштвених група, иновације и сарадња са компанијама. Презентацију активности нашег Тима обогатили смо штампаним материјалима: приручником предложених радионица, приказом дигиталних алата које користе ученици и радовима ученика који су улепшавали наш штанд и са којима смо пренели и делић атмосфере из школе.

Фотографије са догађаја мођете видети на следећем линку: https://we.tl/t-q9j8nRyq1m

Објављено 8 децембра, 2022