Сајам средњих школа ОШ „20.октобар“

Тим за професионалну оријентацију ОШ „20.октобар“ је организовао сајам средњих школа у уторак 21.маја.2024. године који је трајао у периоду од 18:00 до 20:00 часова.
Трговачку школу су представљали ученици : Јована Николић и Ива Свилар ( са смера – Аранжер у трговини, одељење 3-1) са наставницима Лидијом Лазаревић и Сандром Јевтић.

Наша школа се представила флајерима са смеровима ђака, QR кодом школе који је заинтересоване учеснике водио до сајта школе и до смерова школе, билбордом, бодовном скалом за упис,постером и дрвцетом са смеровима школе који су направили наши ученици као и презентацијом школе о дуалном образовању. Највећи акценат је стављен са комуникацију представника наше школе и заинтересованих родитеља и ђака.

Координатор тима за промоцију школе
Сандра Јевтић
Београд, 22.05.2024.год