Посета компаније Movem&Co

Данас 04.04.2023. ученицима Трговачке школе су се представили извршни директор продаје и сувласник компаније Movem&Co, Душко Трифковић са својим тимом.
Ученици завршних разреда су имали прилику да се кроз презентацију упознају како је једна компанија, од једне мултибренд радње дошла до позиције водеће компаније у сегменту модне гардеробе у Србији.

Компанија Movem Fashion је официјелни франшизни партнер HUGO BOSS AG, официјелни партнер италијанског бренда CANALI и бренда TRUSSARDI, а од 2014 године у мушкој понуди се налазе и следећи брендови JOOP!, Z by Zegna i Armani Jeans. Ученици, после разговора са представницима компаније, су позвани да посете продајна места после пролећног распуста. Ученицима је понуђено да сами изаберу једну од три локације, где се продајни простори налазе, где ће их дочекати пријатно особље компаније.

Директорка школе, Мира Лекић

Објављено 5 априла, 2023