Распоред ванредни август

Распоред полагања писмених и усмених испита за ванредне ученике у августовском испитном року 2020/2021. године

ПИСМЕНИ ИСПИТИ:

Четвртак, 20.08.2020. године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Енглески језик I,II,III,IV 11:30 Раниловић Милена 12
Рачуноводство III,IV 12:30 Ћурдић Јелена 15
Петак, 21.08.2020. године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Математика I,II,III,IV 11:30 Стаменковић Александра 11
Српски језик и књижевност I,II,III,IV 12:30 Оцокољић Аида 10

УСМЕНИ ИСПИТИ:

Разред: I/1 – Трговински техничар, Трговац                                             Учионица бр.12        

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у АВГУСТОВСКОМ испитном року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Андоновић Оливера

 Понедељак, 24.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Грађанско васпитање 12:20 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Трговинско пословање 12:30 Поповић Викторија Бојовић Алекса
Основи  економике трговине 12:50 Поповић Викторија Бојовић Алекса
Хемија 13:20 Поповић Валентина Митровић Весна
Уторак, 25.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Музичка уметност 13:00 Мркић Јелена Теодоровић Љиљана
Биологија 13:30 Ристић Бисерка Новичић Јулијана
 Среда, 26.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физика 12:40 Пешић Катарина Ћудић Биљана

 

Разред: II/1 – Трговински техничар, Трговац                                              Учионица бр.10

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у АВГУСТОВСКОМ испитном року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Живковић Небојша

Понедељак, 24.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Хемија 13:00 Митровић Весна Поповић Валентина
Пословна информатика 13:20 Поповић Љиљана Петровић Стефан
 Уторак, 25.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Историја 13:00 Росић Нада Витаљић Марија
Ликовна култура 13:30 Теодоровић Милинковић  Љиљана Мркић Јелена
 Среда, 26.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физика  12:30 Пешић Катарина Ћудић Биљана
Економика и организација трговинских предузећа 12:45 Ђурђевић Ружица Марчетић Ђурђица

 

Разред: III/1– Трговац, Трговински техничар, Аранжер у трговини   – Учионица  бр. 4

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у АВГУСТОВСКОМ испитном року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Недељковић Силвана

Понедељак, 24.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Грађанско васпитање 12:45 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Набавка и физичка дистрибуција 13:00 Поповић Љиљана Петровић Стефан
Психологија потрошача 13:10 Андоновић Оливера Шалипур Стефан
Уторак, 25.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални  члан
Екологија и заштита животне средине 13:15 Ристић Бисерка Новичић Јулијана
Основи економије 13:30 Чубрило Гордана Старчевић Марија
Практична настава 14:10 Ђукић Александра Марјановић Марија
Познавање робе 14:40 Узелац Мира Новичић Јулијана
Среда, 26.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Социологија 12:30 Марјановић Владимир Каблар Радмила
Трговинско пословање 13:00 Ђурђевић Ружица Марчетић Ђурђица
Математика 13:15  Тома Маја Пуповац Далиборка
Српски језик и књижевност 13:35 Станишић Срђана Јанковић Љубица
Рачуноводство 14:40 Витковић Светлана  Недељковић Силвана

Напомена: Председник испитне комисије за рачуноводство је Костић Зорица

 

Разред:IV/1 – Трговински техничар,                                                 Учионица бр. 2

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у АВГУСТОВСКОМ испитном року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Костић Зорица

 Понедељак, 24.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физичко васпитање 12:45 Томашевић Душица Џанић Игор
Право 13:00 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Устав и права грађана 13:20 Каблар Радмила Марјановић Владимир
 Уторак, 25.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Верска настава 13:00 Јокић Милија Илић Бенке Звездан
Маркетинг 13:15 Чубрило Гордана Старчевић Марија
Практична настава 13:30 Ђукић Александра Марјановић Марија
Енглески језик 14:10 Станковић Иван Драговић Драгана
 Среда, 26.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Математика 13:00 Тома Маја Пуповац Далиборка
Српски језик и књижевност 13:15 Станишић Срђана Јанковић Љубица
Филозофија 13:30 Брајер Весна Марјановић Владимир
Рачуноводство 14:10 Недељковић Силвана Витковић Светлана

 

Разред: Специјализација                                                       Учионица бр.1

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у АВГУСТОВСКОМ испитном року школске  2019/2020. године

Председник  испитне комисије:  Кнежевић Марица

Понедељак, 24.08.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Финансијски менаџмент 14:00 Жебељан Гордана Ћурдић Јелена
Практична настава 14:15  Ћурдић Јелена Жебељан Гордана

Објављено 17 августа, 2020