Распоред припремне наставе ванредни

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ  У ПРВОМ СЕМЕСТРУ 2020/2021.

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

28.09.2020. 16.10.2020.

После подне

Датум и време

Учионица

I

Т

ТТ

Основи трговине;

Основи економике трговине

Поповић Љиљана 2 06.10.2020. од 15:05-16:25 14
T

TT

Техника продаје и услуге купцима;

Трговинско пословање

Савић Бранислав 2 06.10. 2020. од 16:35 16
ТТ Биологија Ристић Бисерка 2 08.10.2020. од 16:35-17:40 1
ТТ Музичка уметност Мркић Јелена 2 09.10.2020. 12:15-13:15 11
ТТ Физика Пешић Катарина 2 28.09. 2020. од 15:55

01.10.2020. од 15:55

19
Т

ТТ

Енглески језик Ивковић Дубравка 3 05.10.2020. од 16:35-17:40 29
06.10.2020. од 15:55-16:25 29
Т

ТТ

Математика Пуповац Далиборка 3 01.10.2020.од 9:55-10:25

08.10.2020. од 15:55 – 16:25

15.10.2020. од 9:55-10:25

1
Т

ТТ

Српски језик и књижевност Живојиновић Јелена 3 28.09.2020. од 17:10 22

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

28.09.2020. 16.10.2020.

После подне

Датум и време

Учионица

 

 

 

II

Т

ТТ

Енглески језик Станковић Иван 3 29.09. 2020. од 17:45-18: 15 16
06.10.2020. од 17:45-18:50
Т

ТТ

Математика Матовић Б. Тамара 3 29.09.2020. од 16:00 14
Т

ТТ

Српски језик и књижевност Јанковић Љубица 3 30.09.2020. од 16:30 10
TT Хемија Митровић Весна 2 29.09.2020.од 15:00 16
TT Историја Росић Нада 2 01.10.2020. од 16:25 1
TT Ликовна култура Теодоровић М.  Љиљана 2 02.10.2020. од 15:20 11
Т

ТТ

Основе пословања у трговини;

Економија и организација трговинских предузећа

Јовандић Јасминка 2 07.10. 2020. од 16:30 10
08.10.2020. од 16:30 19
Т Техника продаје и услуге купцима Марчетић Ђурђица 2 05.10.2020. од 15:55

07.10.2020. од 16:25

5
TT Физика Пешић Катарина 2 28.09. 2020. од 15:55

01.10.2020. од 15:55

19
ТТ Пословна информатика Муждека Милена 2 01.10.2020. од 15:50 22

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

28.09.2020. 16.10.2020.

После подне

Датум и време

Учионица
 

 

 

III

Т

ТТ

Српски језик и књижевност Оцокољић Аида 3 30.09.2020. од 15:00 4
Т

ТТ

Енглески језик Раниловић Милена 3 08.10.2020. од 16:00-16:30

09.10.2020. од 16:30- 17:30 и 17:40-18:10

29
Т

ТТ

Математика Стаменковић Александра 3 07.10.2020. од 16:00 21
TT Познавање робе Узелац Мира 2 01.10.2020. од 17:10- 18:15 1
TT Основи економије Ђурђевић Ружица 2 01.10. 2020. од 16:35-17:40 19
Т Комерцијално познавање робе Глигорић А.Весна 2 07.10.2020. од 16:35-17:40 15
TT Рачуноводство Недељковић Силвана 3 08.10.2020. од 16:35-18:15 16
TT Социологија Марјановић Владимир 2 30.09.2020. од 15:55-17:05 10

 

Разред Смер Предмет Наставник Број

часова

28.09.2020. 16.10.2020.

После подне

Датум и време

Учионица

IV

ТТ

КОМ

Српски језик и књижевност Јочић Бранка 3 30.09.2020. од 14:00 4
ТТ

КОМ

Енглески језик Станковић Иван 3 29.09. 2020. од 17:45-18: 15

06.10.2020. од 17:45-18:50

16
ТТ

КОМ

Математика Новичић М. Вера 3 30.09. 2020. од 15:55 – 17:40 10
TT

 

Маркетинг Чубрило Гордана 2 06.10.2020. од 14:00

09.10.2020. од 14:30

11
TT

 

Филозофија Брајер Весна 2 28.09.2020. од 15:20

30.09.2020. од 14:30

15
ТТ Рачуноводство  

Витковић Светлана

 

3 28.09.2020. од 16:30 5
TT

 

Право Каблар Радмила 2 09.10.2020. од 17:10-18:15 14

Објављено 26 септембра, 2020