Априлски испитни рок

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПИСМЕНИХ И УСМЕНИХ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПИСМЕНИХ ИСПИТА

Понедељак, 05.04.2021.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Енглески језик I ,IV 13:30 Раниловић Милена 8
Рачуноводство III,IV 14:30 Јевремовић Урош 6
Уторак, 06.04.2021.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Математика I ,IV 13:30 Стаменковић Александра 8
Српски језик и књижевност III,IV 14:30 Белоица Губенко  Снежана 6
Немачки језик IV 14:30 Лукић Ана 8

 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у априлском испитном року школске  2020/2021. године

Разред: I/1 – Трговински техничар, Трговац                                             Учионица бр. 5

Председник испитне комисије:Андоновић Оливера

Среда, 07.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Практична настава 13:20 Глишић Соња Бојовић Алекса
Географија 13:30 Перовић Дијана Станојевић Дамјан
Основи трговине 13:40 Јовановић Тамара Марчетић Ђурђица
Техника продаје и услуге купцима 13:50 Марчетић Ђурђица Јовановић Тамара
Енглески језик 14:00 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Физика 14:10 Пешић Катарина Корица Сања
Четвртак, 08.04.2021.године

 

Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Биологија 13:30 Остојић Јелена Новичић Јулијана
Историја 13:45 Росић Нада Витаљић Марија
Пословна комуникација 14:00 Костић Зорица Димитријевић Маријан
Петак, 09.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Трговинско пословање 13:30 Јовандић Јасминка Петровић Стефан
Познавање робе 13:40 Узелац Мира Митровић Весна
Основи  економике трговине 13:50 Руњић Јелена Петровић Стефан
Математика 14:00 Новичић Митрић Вера Ковач Мирјана
Хемија 14:10 Поповић Валентина Митровић Весна

Разред: II/1 – Трговински техничар, Трговац                                              Учионица бр.4

Председник испитне комисије:Живковић Небојша

Среда, 07.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Економика и организација трговинских предузећа 13:30 Мелита Јовановић Тончев Столески Љиљана
Физика 13:50 Пешић Катарина Корица Сања
Четвртак, 08.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Пословна информатика 13:30 Ђурђевић Ружица Раца Огњен
Ликовна култура 13:50 Теодоровић  Љиљана Јовичић Драгољуб
Петак, 09.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Трговинско пословање 13:30 Старчевић Марија Марјановић Марија
Историја 13:40 Росић Нада Витаљић Марија
Хемија 14:00 Митровић Весна Поповић Валентина

Разред: III/1– Трговац, Трговински техничар, Аранжер у трговини      Учионица  бр. 3

Председник испитне комисије: Недељковић Силвана

Среда, 07.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Комерцијално познавање робе 13:20 Глигорић Алексић Весна Ђурђевић Ружица
Пословна информатика изб. 13:30 Ђурђевић Ружица Глигорић Алексић Весна
Предузетништво 13:40 Димитријевић Маријан Муждека Милена
Практична настава 13:50 Муждека Милена Димитријевић Маријан
Рачуноводство 14:00 Недељковић Силвана Поповић Љиљана
Четвртак, 08.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Српски језик и књижевност 14:10 Живојиновић Јелена Јанковић Љубица
Социологија са правима грађана 14:25 Малатестинић Марина Марјановић Владимир
Социологија 14:35 Малатестинић Марина Марјановић Владимир
Петак, 09.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физичко васпитање 13:30 Томашевић Душица Џанић Игор
Основи економије 13:40 Ђукић Александра Јевтић Сандра

Напомена: Председник испитне комисије за рачуноводство је Павићевић Татјана

Разред: IV/1 – Трговински техничар, Аранжер у трговини                   Учионица бр. 2

Председник испитне комисије: Витковић Светлана

Среда, 07.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Трговинско пословање 13:30 Марчетић Ђурђица Бојовић Алекса
Немачки језик 13:40 Лукић  Ана Јевремовић Сашка
Обука у ВП ком 13:50 Глишић Соња Костић Зорица
Енглески језик 14:10 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Устав и права грађана 15:00 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Рачуноводство 15:30 Недељковић Силвана Поповић Љиљана
Четвртак, 08.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Српски језик и књижевност 13:20 Јанковић Љубица Живојиновић Јелена
Филозофија 14:10 Брајер Весна Марјановић Владимир
Верска настава 14:35 Јокић Милија Илић Бенке Звездан
Социологија са правима грађана 14:50 Малатестинић Марина Марјановић Владимир
Право 15:00 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Практична настава 15:30 Јанков Весна Поповић Викторија
Петак, 09.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Грађанско васпитање 13:30 Новичић Јулијана Шалипур Стефан
Менаџмент 13:40 Марјановић Марија Старчевић Марија
Познавање робе 13:50 Узелац Мира Поповић Валентина
Математика 14:10 Новичић Митрић Вера Ковач Мирјана
Маркетинг 14:30 Чубрило Гордана Крстић Драгица
Национална економија 14:50 Божић Славица Пецикоза Марина

Разред: Специјализација                                                                           Учионица бр.6

Председник  испитне комисије:  Кнежевић Марица

Среда, 07.04.2021.године
Условни испити
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Економика и организација трговинских предузећа 13:40 Цонић Јелена Ћурдић Јелена
Трговинско пословање 13:45 Ћурдић Јелена Цонић Јелена
Петак, 09.04.2021.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Енглески језик 13:30 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Практична настава 13:40 Ћурдић Јелена Костић Зорица
Пословно комуницирање 13:50 Костић Зорица Ћурдић Јелена
Финансијски менаџмент 14:00 Жебељан Гордана Божић Славица
Информациони системи у трговини 14:15 Божић Славица Жебељан Гордана

Објављено 2 априла, 2021