Испити ванредни ученици

Распоред полагања писмених испита за ванредне ученике у јунском  испитном року школске 2019/2020. године

ПИСМЕНИ ИСПИТИ

Среда, 10.06.2020.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Српски језик и књижевност II,III,IV 13:30 Димитријевић Јелена 3

1.спрат

Рачуноводство III 14:30 Јевремовић Урош 1

1.спрат

Рачуноводство IV 14:30 Вулин Сања 2

1.спрат

Четвртак, 11.06.2020.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Математика III,IV 13:30 Стаменковић Александра 18

3. спрат

Енглески језик II,III,IV 14:30 Раниловић Милена 15

3. спрат

 

Разред: I/1 – Трговински техничар, Трговац                    Учионица бр.1- 1.спрат                                 

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у јунском року школске  2019/2020. године

Педседник испитне комисије: Андоновић Оливера

Среда, 10.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физика 13:00 Пешић Катарина Ћудић Биљана
Петак 12.06.2020. године
Хемија 13:30 Митровић Весна Поповић Валентина

 

Разред:II/1 – Трговински техничар, Трговац                                 Учионица бр.10-3.спрат

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у јунском року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Живковић Небојша

Среда, 10.06.2020.
Физика 13:10 Пешић Катарина Ћудић Биљана
Историја 13:30 Росић Нада Витаљић Марија
Петак, 12.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Ликовна култура 13:10 Теодоровић Љиљана Мркић Јелена
Хемија 13:40 Поповић Валентина Митровић Весна
Основи пословања у трговини 14:10 Стојнић Снежана Бојовић Алекса
Понедељак, 15.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Практична настава 14:00 Ћурдић Јелена Вукмирица Ивана
Енглески језик 14:20 Јевремовић Сашка Станковић Иван
Уторак, 16.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Познавање робе 13:50 Узелац Мира Новичић Јулијана
Пословна информатика 14:15 Муждека Милена Трифуновић Сузана
Среда, 17.06.2020.године
Српски језик и књижевност 08:30 Јанковић Љубица Живојиновић Јелена

 

Разред: III/1– Трговац, Трговински техничар, Аранжер у трговини   Учионица  бр. 5- 1.спрат    

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у јунском року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Недељковић Силвана

Четвртак, 11.06.2020.године
Социологија са правима грађана 13:30 Малатестинић Марина Марјановић Владимир
Комерцијално познавање робе 13:40 Глигорић Весна Вукмирица Ивана
Петак, 12.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални  члан
Математика 13:40 Тома Маја Пуповац Далиборка
Енглески језик 14:00 Јевремовић Сашка Станковић Иван
Основи економије 14:20 Ћурдић Јелена Бојовић Алекса
Физичко васпитање 14:35 Томашевић Душица Џанић Игор
Верска настава 14:45 Јокић Милија Илић Бенке Звездан
Понедељак, 15.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Географија 13:30 Станојевић Дамјан Перовић Дијана
Рачуноводство 13:45 Витковић Светлана Недељковић Силвана
Уторак 16.06.2020. године
Познавање робе 13:40 Узелац Мира Новичић Јулијана
Српски језик и књижевност 13:55 Станишић Срђана Белоица Снежана
Предузетништво 14:25 Ђурђевић Ружица Поповић Викторија
Трговинско пословање 14:35 Поповић Викторија Ђурђевић Ружица
Практична настава 14:45 Муждека Милена Поповић Викторија

Напомена: Председник испитне комисије за испит из рачуноводства је Костић Зорица

 

Разред:IV/1 – Трговински техничар,                               Учионица бр. 6- 2.спрат

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у јунском року школске  2019/2020. године

Председник испитне комисије: Костић Зорица

Петак, 12.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Грађанско васпитање 13:20 Новичић Јулијана Каблар Радмила
Енглески језик 13:40 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Математика 14:00 Тома Маја Пуповац Далиборка
Понедељак, 15.06.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Национална економија 13:30 Кнежевић Марица Бојовић Алекса
Рачуноводство 14:30 Недељковић Силвана Витковић Светлана
Уторак 16.06.2020. године
Српски језик и књижевност 13:30 Станишић Срђана Белоица Снежана
Физичко васпитање 13:45 Томашевић Душица Џанић Игор
Практична настава 14:00 Муждека Милена Поповић Викторија

Објављено 8 јуна, 2020