Испити ванредни ученици

Распоред полагања писмених и усмених испита за ванредне ученике у октобарском испитном року школске 2020/2021.године – ПРЕУЗМИ

 

Распоред полагања писмених испита за ванредне ученике у октобарском  испитном року школске 2020/2021.године

Среда, 04.11.2020.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Српски језик и књижевност III,IV 12:30 Јочић Бранка 10
Енглески језик III,IV 13:30 Раниловић Милена 10
Четвртак, 05.11.2020.године
Предмет Разред Време Дежурни наставник Учион.
Рачуноводство III,IV 12:00 Јевремовић Урош 22
Математика III,IV 13:00 Новичић Митрић Вера 22

 

Разред: I/1 – Трговински техничар, Трговац                                             Учионица бр.

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у октобарском испитном року школске 2020/2021. године

Председник испитне комисије: Андоновић Оливера

 Среда, 04.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Аранжирање у трговини 11:30 Стојановић Александар Јовичић Драгољуб
Форма и обликовање 11:40 Јовичић Драгољуб Стојановић Александар
Физика 12:00 Пешић Катарина Ћудић Биљана
Пословна комуникација 13:20 Костић Зорица Димитријевић Маријан
Петак, 06.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Музичка уметност 11:30 Мркић Јелена Теодоровић Љиљана
Биологија 12:45 Ристић Бисерка Новичић Јулијана
Уторак, 10.11.2020.године
Основи  економике трговине 12:15 Јовановић Тончев Мелита Савић Бранислав
Трговинско пословање 12:30 Савић Бранислав Јовановић Тончев Мелита
Верска настава 13:00 Јокић Милија Илић Бенке Звездан
Познавање робе 13:30 Поповић Валентина Митровић Весна

 

Разред:II/1 – Трговински техничар, Трговац                                              Учионица бр. 4

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у октобарском испитном року школске 2020/2021. године

Председник испитне комисије: Живковић Небојша

Среда, 04.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физика 11:30 Ћудић Биљана Пешић Катарина
Историја 12:15 Росић Нада Витаљић Марија
Петак, 06.11.2020.године
Ликовна култура 11:00 Теодоровић  Љиљана Јовичић Драгољуб
Пословна информатика 12:20 Ђурђевић Ружица Старчевић Марија
Грађанско васпитање 13:30 Малатестинић Марина Шалипур Стефан
Понедељак, 09.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Трговинско пословање 12:30 Марчетић Ђурђица Петровић Стефан
Физичко васпитање 13:00 Томашевић Душица Џанић Игор
Уторак, 10.11.2020.године
Хемија 12:45 Митровић Весна Поповић Валентина

Разред: III/1– Трговац, Трговински техничар, Аранжер у трговини – Учионица  бр. 3

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у октобарском испитном року школске  2020/2021. године

Председник испитне комисије: Недељковић Силвана

Петак, 06.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Основи економије 12:15 Ђукић Александра Поповић Викторија
Практична настава 12:30 Поповић Викторија Ђукић Александра
Физичко васпитање 13:00 Томашевић Душица Џанић Игор
Понедељак, 09.11.2020.године
Српски језик и књижевност 13:30 Живојиновић Јелена Јанковић Љубица
Психологија 13:45 Андоновић Оливера Шалипур Стефан
Уторак, 10.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Рачуноводство 12:20 Недељковић Силвана Ћурдић Јелена
Верска настава 13:20 Јокић Милија Илић Бенке Звездан
Енглески језик 13:40 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Математика 13:50 Матовић Баловић Тамара Ковач Мирјана

 

Разред:vIV/1 – Трговински техничар, Аранжер у трговини                   Учионица бр. 2

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у октобарском испитном року школске  2020/2021. године

Председник испитне комисије: Витковић Светлана

Среда, 04.11.2020. године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Физичко васпитање 12:30 Томашевић Душица Џанић Игор
Петак, 06.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Познавање робе 12:00 Узелац Мира Новичић Јулијана
Финансије 12:20 Јевремовић Урош Трифуновић Сузана
Право 12:30 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Српски језик и књижевност 13:00 Белоица Губенко Снежана Бијелић Маријана
Грађанско васпитање 13:40 Малатестинић Марина Шалипур Стефан
Предузетништво 14:00 Жебељан Гордана Бојовић Алекса
Практична настава 14:20 Глишић Соња Димитријевић Маријан
Понедељак, 09.11.2020.године
Маркетинг у трговини 12:30 Јанков Весна Столески Љиљана
Маркетинг 12:45 Јанков Весна Столески Љиљана
Национална економија 13:10 Божић Славица Руњић Јелана
Немачки језик 13:40 Лукић Ана Драговић Драгана
Менаџмент 13:50 Марјановић Марија Муждека Милена
Математика 14:00 Матовић Баловић Тамара Ковач Мирјана
Уторак, 10.11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Рачуноводство 12:30 Недељковић Силвана Ћурдић Јелена
Филозофија 12:45 Брајер Весна Каблар Радмила
Устав и права грађана 13:30 Каблар Радмила Марјановић Владимир
Енглески језик 14:00 Станковић Иван Јевремовић Сашка
Верска настава 14:35 Јокић Милија Илић Бенке Звездан

НАПОМЕНА: Председник испитне комисије за испите из математике  је Муждека Милена

 

Разред: Специјализација                                                    Учионица бр. 1

РАСПОРЕД  ПОЛАГАЊА УСМЕНИХ ИСПИТА за ванредне ученике у октобарском испитном року школске  2020/2021. године

Председник  испитне комисије:  Кнежевић Марица

Среда, 04.11.2020.године
Условни испити
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Економика и организација трговинских предузећа 13:00 Крстић Драгица  Стојнић Снежана
Трговинско пословање 13:10 Стојнић Снежана Крстић Драгица
Среда, 04 .11.2020.године
Назив предмета Време Испитивач Стални члан
Комерцијално познавање робе1 13:10 Глигорић Алексић Весна Павићевић Татјана
Практична настава 13:20 Павићевић Татјана Глигорић Алексић Весна
Пословно комуницирање 13:30 Костић Зорица Глигорић Алексић Весна
Уторак, 10.11.2020.године
Енглески језик 14:00 Станковић Иван Јевремовић Сашка

Објављено 30 октобра, 2020