Влада Републике Србије донела је одлуку да се, услед тренутне епидемиолошке ситуације у земљи, привремено обустави наставни рад у свим основним и средњим школама. Привремено обустављање наставе у школама не значи и обустављање образовно-васпитног рада са ученицима. (види више...)

Продужен зимски распуст

У циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих продужен је зимски распуст

У циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих, а  имајући у виду актуелне епидемиолошке податке надлежних органа, тела и служби, Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је одлуку да се продужи зимски распуст у основним и средњим школама у Републици Србији.

Распуст ће бити продужен до петка 21. фебруара 2020. године, а први наставни дан је понедељак  24. фебруар 2020. године, по следећем распореду смена:

• 1/2-11 и 3/2-11 – пре подне
  • 1/1, 2/1-11, 3/1 и 4/1-7 – после подне