Новогодишњи концерт у Библиотеци

Ученици одељења 1/4 и 1/5 Трговачке школе са библиотекаром Јеленом Ранковић Николић присуствовали су Новогодишњем концерту ученика камерне музике Музичке школе „Др Војислав Вучковић” 21.12.2021. године у Библиотеци „Јован Јовановић Змај”.

Ученици су уживали у композицијама класичне, џез и филмске музике коју су изводили њихови вршњаци, дајући им велику подршку на почетку њихове каријере. Ученици су исказали велико интересовање за изведене композиције, помно су слушали излагање другара из музичке школе о композиторима и бележили шта су слушали. У паузама су своје радове рецитовали ученици литерарне секције ОШ „Никола Тесла” из Раковице.
На крају концерта ученици су пожелели да и убудуће посећујемо културне догађаје, попут одласка у позориште и на концерте, а наш домаћин у име библиотеке Ружица Радосављевић обећала је ускоро још лепих дешавања.

Објављено 22 децембра, 2021