|  Почетна страна  |  Мапа сајта  |  Контакт  |

|     О нама     |     Организација     |     Упис     |     Такмичења     |     Новости     |   Финансије   |   Јавне набавке     |   Распоред часова 2018/2019   |

Трговачка школа

Трговачка школа има велику обавезу да настави своју дугу традицију која датира од 1843. године.

Школа се налази у самом срцу Београда. Безбедност ученика у Школи је на високом нивоу, атмосфера у Школи пријатна и стимулативна и за ученике и за професоре.

Задатак нам је да пратимо развој трговине у свету и у том смислу осавременимо постојеће образовне профиле - Комерцијалиста са савременим наставним садржајима и занимљивом наставом која је директно повезана са праксом, кроз рад у бироу, односно виртуелном предузећу.

Хвала што сте посетили наш сајт, а ту смо да Вам пружимо све потребне информације.

dnevnik mojesdnevnik

Важно обавештење:

Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 25.02.2019. године по следећем распореду смена:

1/1, 2/1 – 11, 3/1 и 4/1 – 7 – пре подне

1/2 – 11 и 3/2 – 11 – после подне

Одложен почетак другог полугодишта

Влада Републике Србије на данашњој седници донела је препоруку свим јединицама локалне самоуправе да се распуст у основним и средњим школама продужи и следеће недеље, односно да се настава у основним и средњим школама не одржава од 18. до 24. фебруара 2019. годинеи да први радни дан за основне и средње школе буде 25. фебруар 2019. године. Влада је ову препоруку донела због смањења ризика и изложености ђака вирусу грипа.

Када престану разлози за прекид образовно-васпитног рада, школа ће надокнадити пропуштени рад, на начин који одреди школа, по одобрењу министра.

Трговачка школа 2010-2019.