|  Почетна страна  |  Мапа сајта  |  Контакт  |

|     О нама     |     Организација     |     Упис     |     Такмичења     |     Новости     |   Финансије   |   Јавне набавке     |   Распоред часова 2018/2019   |

Трговачка школа

Трговачка школа има велику обавезу да настави своју дугу традицију која датира од 1843. године.

Школа се налази у самом срцу Београда. Безбедност ученика у Школи је на високом нивоу, атмосфера у Школи пријатна и стимулативна и за ученике и за професоре.

Задатак нам је да пратимо развој трговине у свету и у том смислу осавременимо постојеће образовне профиле - Комерцијалиста са савременим наставним садржајима и занимљивом наставом која је директно повезана са праксом, кроз рад у бироу, односно виртуелном предузећу.

Хвала што сте посетили наш сајт, а ту смо да Вам пружимо све потребне информације.

dnevnik mojesdnevnik

Промотивни видео спот Министарства одбране - позив за увођење у војну евиденцију и направи искорак
Позив за увођење у војну евиденцију
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -