|  Почетна страна  |  Мапа сајта  |  Контакт  |

|     О нама     |     Организација     |     Упис     |     Такмичења     |     Новости     |     Јавне набавке     |



Организација



Организација 

Ритам радног дана


У Школи је настава организована у две смене:
  • прва смена – одељења 1/2 – 1/11 и 3/2 – 3/11
  • друга смена – одељења 1/1, 2/1 – 2/11, 3/1 и 4/1 – 4/7
У првој смени у Школи је присутно 20 одељења, и у другој 20 одељења. У обе смене се организују допунска и додатна настава, слободне активности ученика и припремна настава за ванредне ученике. Настава физичког васпитања организована је у спортском центру Ташмајдан.

Распоред допунске, додатне и секција 2018/2019 ПРЕУЗМИ

Распоред звоњења


Час
Прва смена
Друга смена
1.
08:00 – 08:45 14:00 – 14:45
2.
08:50 – 09:35 14:50 - 15:35
3.
09:50 – 10:35 15:50 – 16:35
4.
10:40 – 11:25 16:40 – 17:25
5.
11:35 – 12:20 17:35 – 18:20
6.
12:25 – 13:10 18:25 – 19:10
7.
13:15 – 14:00 19:15 - 20:00

Време пријема родитеља и разредна старешинства за школску 2018/2019. годину

Редни

број

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА

ДАН

ВРЕМЕ

СМЕНА

1.        

Белоица Губенко Снежана

 

уторак

3.час

I,III

2.        

Божић Славица

4/3

петак

4. час

II,IV

3.        

Брајер Весна

 

среда

3. час

II,IV

4.        

Витаљић Марија

I/2

уторак

4. час

I,III

5.        

Витковић Светлана

4/4

уторак

3. час

II,IV

6.        

Вулин Сања

1/7

понедељак

4. час

I,III

7.        

Глигорић Алексић Весна

I/9

четвртак

3.час

I,III

8.        

Глишић Соња

 

уторак

4. час

II,IV

9.     

Џанић Игор

 

понедељак

13:00-14:00

 

10.     

Грујовић Данијела

 

понедељак

4.час

I,III

11.     

Димитријевић Јелена

 

уторак

4. час

II/III

12.     

Димитријевић Маријан

3/11

сваки дан

смена I, III

 

13.     

Драговић Драгана

 

уторак

6. час

II,IV

14.     

Ђукић Александра

I/6

среда

4.час

I,III

15.     

Ђурђевић Ружица


уторак

5. час

II,IV

16.     

Жебељан Гордана

3/6

уторак

5.час

I,III

17.     

Живковић Небојша

 

уторак

13:15-13:45

-

18.     

Живојиновић Јелена

1/1

среда

3.час

II,IV

19.     

Здравковић Радмила

3/1

четвртак

7. час

II,IV

20.     

Ивковић Дубравка

 

среда

3. час

I,III

21.     

Илић-Бенке Звездан

 

уторак

3. час

II,IV

22.     

Јаблан Драгана

4/6

четвртак

4.час

I,III

23.     

Јанков Весна

 

четвртак

13:00-13:45

I,III

24.     

Јанковић Љубица

 

четвртак

3. час

II,IV

25.     

Jевремовић Сашка

 

четвртак

2. час

II,IV

26.     

Јевремовић Урош

2/7

понедељак

5.час

II,IV

27.     

Јовандић Јасминка

3/2

среда

5. час

I,III

28.     

Јовановић Тамара

3/10

уторак

3.час

I,III

29.     

Адамовић Милица

 

петак

5. час

I,III

30.     

Јовичић Драгољуб

 

петак

3.час

I,III

31.     

Јокић Милија

 

четвртак

3. час

II,IV

32.     

Јочић Бранка

4/2

понедељак

5. час

II,IV

33.     

Каблар Радмила

 

уторак

3.час

II,IV

34.     

Кнежевић  Марица

 

среда

4. час

II,IV

35.     

Костић Зорица

4/7

понедељак

7. час

II,IV

36.     

Крстић Драгица

2/4

среда

3. час

II,IV

37.     

Лукић  Ана

3/7

петак

6. час

II,IV

38.     

Малатестинић Марина

 

петак

5. час

I,III

39.     

Манојловић Ивана

1/11

понедељак

3. час

I,III

40.     

Марјановић Владимир

 

четвртак

2. час

 

41.     

Марјановић Марија

2/6

уторак

13:15

II,IV

42.     

Марчетић Ђурђица

2/9

петак

5. час

II,IV

43.     

Матовић-Баловић Тамара

4/5

уторак

4. час

II,IV

44.     

Мачар Весна

 

петак

4. час

II,IV

45.     

Милетић Јасмина

 

четвртак

3. час

I,III

46.     

Митровић Весна

 

уторак

4. час

II,IV

47.     

Мрваљевић Огњен

 

уторак

13:15-14:00

-

48.     

Муждека Милена

2/2

петак

4. час

II,IV

49.     

Недељковић  Силвана

 

петак

4. час

I,III

50.     

Новаковић Душанка

 

понедељак

6. час

II,IV

51.     

Новичић Јулијана

1/8

уторак

4. час

I,III

52.     

Вукмирица Ивана

 

среда

2. час

I,III

53.     

Новичић Митрић Вера

 

понедељак

4. час

II,IV

54.     

Оцокољић Аида

 

понедељак

3. час

I,III

55.     

Павићевић Татјана

 

петак

4. час

I,III

56.     

Павловић Јелена

3/9

четвртак

5. час

I,III

57.     

Павловић Татјана

 

среда

13:15-14:00

-

58.     

Перовић Дијана

 

петак

5.час

II,IV

59.     

Петровић Стефан

 2/8

среда

3. час

II,IV

60.     

Пешић Катарина

3/4

петак

3. час

I,III

61.     

Поповић Андрија

 

четвртак

3.час

I,III

62.     

Поповић Валентина

1/5

среда

3.час

II,IV

63.     

Поповић Викторија

2/3

четвртак

3. час

II,IV

64.     

Поповић Љиљана

1/4

среда

2. час

I,III

65.     

Раниловић Милена

4/1

уторак

4. час

I,III

66.     

Раца Огњен 

2/10

уторак

5. час

I,III

67     

Ристић Бисерка

3/3

среда

4. час

II,IV

68.     

Росић Нада

2/1

уторак

2. час

I,III

69.     

Савић  Бранислав

 

понедељак

4. час

I,III

70.     

Стаменковић Александра

1/10

четвртак

3. час

II,IV

71.     

Станишић Срђана

3/8

уторак

4. час

I,III

72.     

Станковић Иван

2/5

четвртак

4. час

II,IV

73.     

Станојевић Дамјан

 

уторак

4. час

I,III

74.     

Старчевић Марија

 

четвртак

4. час

I,III

75.     

Стојановић Алeксандар

 

четвртак

3. час

I,III

76.     

Стојановић Мира

 

понедељак

3. час

II,IV

77.     

Стојнић Грличков Снежана

 

понедељак

3.час

I,III

78.     

Теодоровић Љиљана

 

уторак

4. час

II,IV

79.     

Тома Маја

1/3

среда

4. час

I,III

80.     

Томашевић Душица

2/11

уторак

13:15-13:45

-

71.     

Јевтић Сандра


петак

5. час

II,IV

82.     

Ћурдић  Јелена

 

среда

3. час

I,III

83.     

Узелац  Мира

 

среда

09,15-09,50

15,15-15,50

II,IV

84.     

Цонић Јелена

 

понедељак

5.час

II,IV

85.     

Чубрило Гордана

3/5

среда

3. час

I,III

86.     

Тешић Александра

 

понедељак

13:15-14:00

-

87.     

Шобајић Марија

 

среда

3. час

I,III

88.     

Аломеровић  Лејлија

 

среда

13:10-14:00

-

89.     

Стевановић Јелена

 

среда

5. час

II,IV

90.     

Љубоја Милица

 

среда

13:10-14:00

-



   Врх стране  

Трговачка школа 2013.