|  Почетна страна  |  Мапа сајта  |  Контакт  |

|     О нама     |     Организација     |     Упис     |     Такмичења     |     Новости     |     Јавне набавке     |

АКТУЕЛНОСТИ

• Обавештавамо Вас да је ученица ваше школе Пајић Анђела 4/1 освојила I место, а Маша Станојевић 3/1 III место,  на РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИЧКОГ ЛИКОВНОГ СТВАРАЛАШТВА.

Ликовним педагог који је допринео томе је Милетић Јасмина.

Отварање изложбе и свечана додела награда одржано је у суботу 8. јуна 2019. године, са почетком у 13 часова, у ОШ “Скадарлија” у Скадарској 35.

likovno
    Likovno 2

• Ученик 3/6 одељења, Трговачке школе, Радојевић Марко, освојио је друго место на међународном такмичењу "Дунавски ументник" са песмом написаном за ту прилику "Ми волимо Дунав". Ученик је позван да са ментором професорком српског језика Станишић Срђаном присуствује Централној прослави Дана Дунава која ће се одржати 15.06.2019. године на Земунском кеју.Mi volimo Dunav
Другопласирана песма "Ми волимо Дунав" - ПРЕУЗМИ

Мој вероучитељ – Милија Јокић и ђаци Трговачке школе

Ученици Трговачке школе са професором веронауке били су гости радија Слово Љубве

www.slovoljubve.com

На предлог Гордане Жебељан, професорке Трговачке школе, позвали смо у госте вероучитеља ове школе Милију Јокића. Мејл који смо примили је изузетан пример колегијалности. Дивно је када колеге цене и поштују једни друге и њихов рад. Вероучитељ Милија и ученици ове школе - Марко Радојевић, Душан Таневић, Тијана Кнежевић и Сташа Стевановић су представили њихове часове верске наставе, као и ваннаставне активности у којима учествују. Посебно су истакли интересантне и поучне филмове и друге записе верске садржине, o кoјима радо дискутују. Са пуно поверења отворено причају и о актуелним темама, указујући и на сва искушења и опасности (о отуђености, о друштвеним мрежама, трговини људима). „Вероучитељ је и духовник и психолог и педагог, али пре свега пријатељ својим ученицима“, каже вероучитељ Милија Јокић.

Послушајте песму коју је ученик написао и посветио је своме вероучитељу - ПУСТИ ПЕСМУ

veronauka

• Директорка трговачке школе присуствовала прослави 60 година матуре - Слика Новости
60 година матуре