|  Почетна страна  |  Мапа сајта  |  Контакт  |

|     О нама     |     Организација     |     Упис     |     Такмичења     |     Новости     |     Јавне набавке     |

АКТУЕЛНОСТИ

• У четвртак 03.10.2019. године, у Трговачкој школи је потписан уговор са шест компанија у којима ученици наше школе реализују практичну наставу "Учење кроз рад". Уговори су потписани између школе и следећих компанија:  Vip mobile, DM,  Delhaize, Mercator, Lidl, Mercator i Metro.Након потписивања уговора између школе и компанија, закључени су уговори између компанија и родитеља/ученика.
          Потписивање уговора
  • Обраћање директора школе Мире Лекић присутнима
          Уговори дуал
  • Представници компанија

• Прва генерација ученика која је завршила школовање по дуалном моделу, образовни профил Трговац школске 2018/2019. године. Кликните на слику за видео.
                 Dual Delhaise                     Vip Dual
                                     Delhaise                                                               Vip Mobile
                 Vip dual                     Dual DM
                                    Vip Mobile                                                               DM
  • Прва генерација ученика шк. 2016/17. образовног профила Трговац, која је започела школовање по дуалном моделу. Видео о томе какоје све почело можете погледати ОВДЕ
Дуал Трговачка школа

• Обавештавамо Вас да је ученица ваше школе Пајић Анђела 4/1 освојила I место, а Маша Станојевић 3/1 III место,  на РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ УЧЕНИЧКОГ ЛИКОВНОГ СТВАРАЛАШТВА.

Ликовним педагог који је допринео томе је Милетић Јасмина.

Отварање изложбе и свечана додела награда одржано је у суботу 8. јуна 2019. године, са почетком у 13 часова, у ОШ “Скадарлија” у Скадарској 35.

likovno
    Likovno 2

• Ученик 3/6 одељења, Трговачке школе, Радојевић Марко, освојио је друго место на међународном такмичењу "Дунавски ументник" са песмом написаном за ту прилику "Ми волимо Дунав". Ученик је позван да са ментором професорком српског језика Станишић Срђаном присуствује Централној прослави Дана Дунава која ће се одржати 15.06.2019. године на Земунском кеју.Mi volimo Dunav
Другопласирана песма "Ми волимо Дунав" - ПРЕУЗМИ

Мој вероучитељ – Милија Јокић и ђаци Трговачке школе

Ученици Трговачке школе са професором веронауке били су гости радија Слово Љубве

www.slovoljubve.com

На предлог Гордане Жебељан, професорке Трговачке школе, позвали смо у госте вероучитеља ове школе Милију Јокића. Мејл који смо примили је изузетан пример колегијалности. Дивно је када колеге цене и поштују једни друге и њихов рад. Вероучитељ Милија и ученици ове школе - Марко Радојевић, Душан Таневић, Тијана Кнежевић и Сташа Стевановић су представили њихове часове верске наставе, као и ваннаставне активности у којима учествују. Посебно су истакли интересантне и поучне филмове и друге записе верске садржине, o кoјима радо дискутују. Са пуно поверења отворено причају и о актуелним темама, указујући и на сва искушења и опасности (о отуђености, о друштвеним мрежама, трговини људима). „Вероучитељ је и духовник и психолог и педагог, али пре свега пријатељ својим ученицима“, каже вероучитељ Милија Јокић.

Послушајте песму коју је ученик написао и посветио је своме вероучитељу - ПУСТИ ПЕСМУ

veronauka

Трговачка школа била је домаћин манифестације поводом Светског дана права потрошача, који се обележава 15. марта. Организатори догађаја били су Министарство трговине, туризма и телекомуникација, Сектор за заштиту потрошача, тим Твиниг пројекта „Даљи развој заштите потрошача у Србији“ и Трговачка школа. - Прочитај више

Такмичари